louis-vuitton-ginza-namiki-store-tokyo

louis vuitton در توکیو

لوئی ویتون یک فروشگاه تازه طراحی شده را در هفت طبقه در منطقه گینزا توکیو بازگشایی کرده است. مکان قبلی موجود توسط جون آوکی و پیتر مارینو کاملاً تغییر شکل داده است. aoki و شرکت او با الهام از بازتاب آب ، مسئول انحنای ساختمان و موج دار شدن فضای بیرونی بودند که این فضا جلوه ای سه بعدی و جذاب ایجاد می کند. این زیبایی با طیف های رنگی مختلفی تولید می شود که تغییرات رنگی متنوعی ایجاد می کند.

در داخل ساختمان طراحی شده توسط جون آوکی، فضای داخلی به دنبال تأکید بر ظاهر ارگانیک ساختمان است. نقطه کانونی فروشگاه جدید ginza namiki لوئی ویتون، یک پله مرکزی منحنی همچون یک مجسممه قرار دارد که با زیبایی شیشه محصور شده است. در همین حال، رنگ به عنوان یک تم نشاط آور و الهام بخش، از آن در اشکال مختلف استفاده می شود. رنگ های اسیدی پیر پائولین و مبلمان استفان لئو با یک دیوار چهار طبقه همراه با نمایشگر و تفسیر مجدد یک نقاشی کیمیا فوجیمورا تکمیل می شود.

تجربه بازدیدکننده در “le café LV” ، جایی که سرآشپز مشهور yosuke suga برای دومین بار با مزون همکاری می کند ، در سطح بالا به اوج می رسد. فروشگاه مجموعه های کامل پوششی و چرمی زنانه و مردانه، لوازم جانبی، جواهرات، ساعت، عطرها، مجموعه های نمادین سفر و راهنماهای شهر لوئی ویتون را ارائه می دهد. علاوه بر این، محل برگزاری نیز قطعات منحصر به فردی، از جمله کفش ورزشی مردانه LV ollie تزئین شده با مروارید را به نمایش می گذارد.

 

منبغ: designboom.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

مقایسه Rhino و 3DsMax

راینو: یک نرم افزار گرافیکی تجاری سه بعدی کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) که معمولاً با نام Rhinoceros (Rhino) شناخته می شوند. این

ادامه مطلب »

بیوگرافی کریم رشید

کریم رشید (متولد 1960) یک طراح صنعتی مصری الاصل و بزرگ شده کانادایی است. طرح های او شامل کالاهای لوکس، مبلمان، نورپردازی، طراحی داخلی، هویت

ادامه مطلب »