una

UNA Toolbox

URBAN NETWORK ANALYSIS Toolbox

جعبه ابزار تجزیه و تحلیل شبکه شهری (UNA) یکی از پلاگین های نرم افزار راینو میباشد که توسط آزمایشگاه City Form در دانشکده فارغ التحصیلان طراحی در دانشگاه هاروارد ایجاد شده است. جعبه ابزار UNA عملکردهای قدرتمندی را برای اندازه گیری قابلیت دسترسی و اتصال بین مکان های فضایی در کنار شبکه ها ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا حرکت و عملکرد افراد را از مجموعه ای از نقاط مبدا به مجموعه ای از مقصدها در شبکه برآورد کنید.

.

ابزار تجزیه و تحلیل شبکه شهری UNA Rhino Toolbox روشهای قدرتمندی برای تحلیل دسترسی فضایی، جریان عابر پیاده و حمایت از تسهیلات در طول شبکه های فضایی ارائه می دهد. جعبه ابزار UNA برای Rhino 5 یا 6 به منظور ایجاد ابزار تجزیه و تحلیل شبکه های فضایی برای معماران، طراحان و برنامه ریزان که دسترسی به GIS ندارند و به طور معمول در طراحی در Rhino مشغول به کار هستند، توسعه داده شد. داشتن معیارهای UNA در Rhino نه تنها اجازه می دهد یک تجزیه و تحلیل در یک شبکه فضایی خاص را انجام دهد، بلکه تجزیه و تحلیل را به یک فرآیند طراحی سریع و تکراری تبدیل می کند، که در آن شبکه ها می توانند در چرخه ی یکپارچه طراحی، ارزیابی و دوباره طراحی شوند تا سریعا نتایج را بهبود بخشد.

جعبه ابزار UNA Rhino به طور قابل توجهی سریعتر از همتای GIS خود است که از سال 2012 به عنوان یک افزونه برای ArcGIS در دسترس است. همچنین کاربران میتوانند به سرعت ایجاد و ویرایش شبکهها از هر شیء منحنی Rhino، طراحی و طراحی مجدد شبکه را ساده و شهودی کنند. گزینه های تحلیلی که در اختیار کاربر قرار می گیرد، گسترش یافته و کاربران را به کنترل دقیق تر و انعطاف پذیری در حل مشکلات تجزیه و تحلیل شبکه های فضایی ارائه می دهد.

.

دانلود پلاگین UNA Toolbox :  

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید