xnurbs

xNURBS

پلاگین xNURBS

این پلاگین راینو در حقیقت از یک UI ساده برای حل انواع مشکلات NURBS استفاده میکند. تولید و طراحی سطوح با کیفیت فوق العاده، طراحی های سه بعدی با کیفیت های فوق العاده بالا از ویژگی های کلیدی پلاگین xNurbs میباشد. در حقیقت به کمک این پلاگین میتوانید بهترین و با کیفیت ترین منحنی ها و سطح خمیده را در دو نرم افزار ذکر شده ایجاد و طراحی کنید. استفاده از این پلاگین بسیار ساده بوده و همین باعث شده تا بسیاری از مهندسان بتوانند به راحتی از آن استفاده و طرح های صنعتی خود را با منحنی هایی با کیفیت ایجاد کنند.

پلاگین xNURBS

دستوراتی مانند BlendSrf و NetworkSrf در راینو با وجود اینکه امکان تعیین نوع امتداد هندسی سطح را نسبت به سطوح مجاور فراهم می‌کنند، اما محدودیت‌هایی نیز دارند. از جمله تعداد لبه‌ها. به عنوان مثال در دستور NetworkSrf همانطور که در تنظیمات دستور در تصویر بالا مشخص است، سطح ساخته شده نهایتا می‌تواند به چهار لبه از سطوح مجاور خود مماس شود. حال زمانی را در نظر بگیرید که تعدادی سطح با لبه‌های زیادی در کنار هم قرار گرفته باشند و قصد داشته باشیم سطحی بسازیم که به لبه تمام سطوح مماس باشد. اینجا دقیقا همان جایی است که پلاگین xNURBS به کار می‌آید!

پلاگین xNURBS

پلاگین xNURBS با یک اینترفیس بسیار ساده و با استفاده از الگوریتمهای کمینه‌سازی انرژی (energy-minimization) سطوحی کاملا نرم و پیوسته و با انحنای دلخواه نسبت به لبه‌ها و منحنی‌های انتخاب شده ایجاد می‌کند. در تصویر زیر نمونه‌ای از یک سپر خودرو را می‌بینید که تماما با xNURBS ساخته شده است.

دانلود پلاگین xNURBS برای راینو 6و راینو 7 : 

 

رمز فایل: eprhino.com

توضیح: (برای فعالسازی این نسخه، در کانال تلگرام سایت xnurbs را سرچ کنید و توضیحات مربوطه را دریافت کنید.)

10 دیدگاه دربارهٔ «xNURBS»

  1. مهدی فرزادیان

    سلام با کرک پلاگین xnurbs مشکل دارم. زمانی که فعال ساز را نصب می کنم پیام فعال سازی نمایش داده می شود ولی با ورود به راینو پیام چک لایسنس نمایش داده و خطای invalid license ظاهر می شود. بلاک لیست هاست هم پیام خطای انسداد دسترسی توسط آنتی ویروس نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید