پلاگین راینو Brick Design Brick pattern

Brick Design – Brick Pattern

پلاگین Brick Design

پلاگین Brick Design افزونه ای است که بوسیله آن می توانید پیچیده ترین فرم های دیوار آجری را مدلسازی کنید. پلاگین Brick Design ابزارهایی وجود دارد که دیوار ها را از فرم خطی به منحنی های نربز تبدیل می کند. با تبدیل شدن دیوار به صورت منحنی می توان تغییر شکل های ثانویه را بر آن اعمال کرد که این تغییر شکل ها می تواند بر اثر یک تصویر باشد و یا یک موج نیرو.

پلاگین Brick Design

علاوه بر تغییر شکل می توان در دیوارهای بوجود آمده باز شو و پنجره هایی را طراحی کرد که به صورت پارامتریک بوده و با تغییر گوشه ها آپدیت می شوند. امکان اتصال دیوارها به یکدیگر از دیگر امکانات این پلاگین می باشد که می تواند به صورت اتصال ۹۰ درجه ، سه تایی و چهارتایی تعریف شود. علاوه بر این امکان تعریف نوع آجرهای دیوارها بر اساس استاندارد های معمول و یا تعریف چیدمان دلخواه نیز وجود دارد.

.

پلاگین Brick Design

مفهوم اصلی نرم افزار این است که هر یک واحد آجر، پایه ای برای هر عمکرد می باشد. اساسا، طراحی از طریق ترسیم  در ادامه آن قرار دادن و دستکاری آجر های فردی تولید می شود. پلاگین Brick Design روش های مختلفی برای دستکاری آجر های فردی به منظور طراحی الگوها در یک طرح ارائه می دهد. این روش ها می توانند به وسیله یک رابط اسکریپت باز، که به تعدادی از پارامترهای آجر دسترسی پیدا می کند، را گسترده شوند.

.

پلاگین Brick Design

پلاگین Brick Pattern

این پلاگین توسط خانم شقایق رجب زاده طراحی شده است و با کمک پلاگین Brick Pattern می توانید الگوهایی دلخواه خود را با آجر طراحی کرده و آن ها را به شکل دلخواه بر روی راستا یا سطح خود گسترش دهید. این پلاگین برای شبیه سازی الگوی  آجر در فضای سه بعدی است و کاربر می تواند با استفاده از سطوح آزاد، سطوح آجر را توسعه دهد. به همراه تعیین قابلیت هایی از جمله:

ابعاد آجر: ابعاد آجر را مشخص می کند

  • آجر جدید: یک آجر جدید را در نقطه مورد نظر یک سطح انتخاب می کند
  • انتقال آجر: حرکت آجر بر روی سطح مورد نظر
  • چرخش آجر: چرخش آجر در محورهای مختصات
  • آجر های ویژه: کاربر را قادر می سازد هر کدام از آجرها را بطور دلخواه ارتقا دهد

دانلود پلاگین های Brick Design و Brick Pattern :  

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.

10 دیدگاه دربارهٔ «Brick Design – Brick Pattern»

دیدگاهتان را بنویسید