پلاگین راینو - Land Design

Lands Design

پلاگین Lands Design

Lands Design یک پلاگین راینو به منظور طراحی منظره، چشم انداز و محوطه سازی در محیط های باغ و فضای سبز است.  این پلاگین برای معماران منظر، مهندسان شهرسازی، طراحان، متخصصان حوزه ی نقشه کشی، دپارتمان های محیط زیست، پرورش دهندگان انواع گیاهان، باغبانان و… طراحی شده است.

پلاگین راینو - Land Design

 می توانید مجموعه ای بیش از ۱۸۰۰ گونه از گیاهان را که در این پلاگین وجود دارد به صورت دلخواه در محیط راینو وارد کنید. تمامی این گونه ها با ویژگی ها و جزییات نمونه ی واقعی  و توضیحات مخصوص خود (نام عامیانه و نام علمی، اطلاعات گیاه شناسی , زمین مناسب برای رشد آن و … ) مطابقت دارند.

.

پلاگین راینو - Land Design

Lands Design در خود یک مجموعه کامل از گونه های گیاهی با جزییات کامل داراست که  کاملا دارای متریال های بافت دار هستند. می توان از هر کدامبا توجه به فصل های مختلف رندرهای متناسب با همان فصل ها گرفت . ابزارهای ویرایشگر درخت (Tree Editor) در این پلاگین به شما اجازه می دهد که به آسانی ظاهر و شکل هر گیاه را متناسب با انچه که مورد نظر خودتان است چه از لجاظ  تنه یا برگ ها و یا اینکه میوه دارد یا نه تغییر دهید.

.

پلاگین راینو - Land Design

در این پلاگین امکان طراحی هر بخشی از زمین با استفاده از منحنی های توپوگرافی، ابر و یا وارد ساختن یک فایل توپوگرافی زمین از گوگل (Google Earth) وجود دارد. Lands Design شامل مجموعه ای از ابزارهاست که به آسانی نوع توپوگرافی زمین را اصلاح می کنند؛ حجم تحرکات زمین محاسبه می کنند؛ زمین را حفر کرده و گودال ها را پر می کنند. برای ایجاد مسیرهای دسترسی، پله ها، پرچین ها، نرده ها، چهارچوب ها و… مناسب برای پروژه طراحی منظر، با توضیحات و جزییات مخصوص خود نیز در این پلاگین توجه شده است.

.

پلاگین راینو - Land Design

این پلاگین راینو دارای یک مجموعه از انواع مبلمان های شهری است؛ از میز و نیمکت فضای باز گرفته تا … که طراحی فضای سبز را برای شما طراحان بسیار راحت می کند.

.

دانلود پلاگین Lands Design :  

رمز فایل: eprhino.com

(برای فعالسازی این نسخه، در کانال تلگرام ما LandsDesign را سرچ کنید و فایل و توضیحات مربوطه را دریافت کنید.)

 

10 دیدگاه دربارهٔ «Lands Design»

  1. سلام و ممنون از سایت خوبتون
    آیا برای این پلاگین هم بعد از تموم شدن لایسنس میشه همون روشی که در کانال تلگرامتون برای دوباره نصب کردن VisualArq2 گفتید استفاده کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید