پلاگین راینو - Paneling tools

Paneling Tools

پلاگین Paneling Tools

پلاگین paneling tools

PanelingTools یکی از پلاگین های تخصصی راینو است که در واقع شما را قادر می­ سازد تا الگوهای قابل تکثیر را به صورت دو بعدی و یا سه بعدی طراحی کنید و آن­ها را در شبکه های چهارضلعی توسعه دهید. به عبارت دیگر شما به وسیله­ ی این ابزار می­ توانید یک الگو را بر روی سطح به صورت دو بعدی و یا سه بعدی گسترش دهید.

.

پلاگین paneling tools

معنای لغوی واژه­ ی Paneling Tools  به معنای ابزاری برای قاب­سازی و حاشیه­ بندی است . Paneling Tools با بکارگیری روش های خلاقانه و مبتکرانه، در زمینه ساخت از انواع فرم­ هایی به صورت پانل شده پشتیبانی می­ کند. این پلاگین  کاربرد های وسیعی در معماری و طراحی ساختمان دارد. Paneling Tools سطوح آزاد را به دو صورت دو بعدی و سه بعدی مدول بندی کرده و امکان انتقال مدول دلخواه، الگوهای شبکه ای، تبدیل یک هندسه به هندسه دیگر، تکثیر رندوم هندسه، استفاده از تصویر برای قطعه سازی سطح، چیدمان مدول بر اساس نقطه و منحنی جذب و ایجاد قطعات با ضخامت متغییر وجود دارد.

.

پلاگین paneling tools

این پلاگین توسط خانم رجا عیسی (Rajaa Issa) معماری اهل سن دیه گوی کالیفرنیا در ایالات متحده نوشته شده است. او در حال حاضر به عنوان توسعه­ دهنده­ ی نرم افزار در شرکت McNeel و همکاران به فعالیت مشغول است. وی در زمینه ­ی طراحی و تولید نقش­ ها و الگوهای بدیع در راینو و گرس­ هاپر، مهارت بالایی داشته و بیشتر ویدئوهای آموزشی در زمینه­ ی پلاگین پنلینگ تولز  Paneling Tools توسط وی تولید شده است.

پلاگین paneling tools

شما می ­توانید طراحی­ ها و اسکچ­ های دیجیتالی خود را برای نرم ­افزارهای راینو و گرس ­هاپر، از طریق این پلاگین به تصویر در بیاورید.

پلاگین paneling tools

دانلود پلاگین PanelingTools :  

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.

5 دیدگاه دربارهٔ «Paneling Tools»

دیدگاهتان را بنویسید