Lumion

Lumion livesync

Lumion livesync

با این پلاگین راینو میتوانید بلافاصله یک رندر لحظه ای و به صورت Real Time بین Rhino و Lumion ایجاد کنید. شکل مدل Rhino را تغییر دهید و این تغییرات را در همان لحظه، در محیط جذاب و واقعی Lumion خواهید دید.

همانطور که ویرایش مدل را در Rhino ادامه می دهید، می توانید پروژه خود را در Lumion به طور همزمان با منظره ی همه جانبه، کاملا برجسته (کوه ها، آب، چمن) بررسی کنید. متریال های زیبا و واقعی در کنار نورپردازی واقع گرایانه به طور ناگهانی احساس ما را برای مدل قرارگرفته در محیط حقیقی افزایش می دهد.

ویژگی های این پلاگین:

 • هماهنگ سازی متریال ها در لحظه:
  Lumion با استفاده از هر یک از بیش از 1000 متریال با کیفیت بالا، آن ها را به مدل Rhino همگام سازی می کند، . همچنان که شما همچنان به ویرایش مدل ادامه می دهید، می توانید متریال را به دلخواه خود ویرایش کنید و سپس آن ویرایش را را برای رندر آینده ذخیره کنید.
 • همگام سازی زنده نقطه دید:
  LiveSync در حال حاضر امکان همگام سازی زنده از نقطه دید را فعال می کند. آن را روشن کنید و بلافاصله دوربین Rhino را تنظیم کنید، و کار خود را ساده تر، سریع تر و لذت بخش تر انجام دهید.
 • Import مدل به صورت خودکار:
  پس از ایجاد اتصال بین راینو و لومیون، LiveSync به طور خودکار مدل Rhino شما را وارد می کند. ادامه کار و اصلاح پروژه خود را حتی پس از فعال کردن LiveSync، و به راحتی فایل را برای رندر میتوانید ذخیره کنید.

دانلود پلاگین Lumion livesync :  

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.

17 دیدگاه دربارهٔ «Lumion livesync»

  1. نرم افزار لومیون را نیز باید نصب کرده باشید. آن را اجرا کنید و سپس با کلیک روی آیکون این پلاگین، هر تغییراتی که در مدلسازی انجام دهید در لومیون نیز اعمال خواهد شد.

 1. میشه نحوه کارکردن با این پلاگین توضیح بدید کم نصبش میکنم میرم داخل محیط راینو ایکون این پلاگین میاد ئلی وقتی میخوام اجرا کنم پیام میده که این پلاگین در سیستم شما کار نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید