Lumion livesync

Lumion livesync

با این پلاگین راینو میتوانید بلافاصله یک رندر لحظه ای و به صورت Real Time بین Rhino و Lumion ایجاد کنید. شکل مدل Rhino را تغییر دهید و این تغییرات را در همان لحظه، در محیط جذاب و واقعی Lumion خواهید دید.

همانطور که ویرایش مدل را در Rhino ادامه می دهید، می توانید پروژه خود را در Lumion به طور همزمان با منظره ی همه جانبه، کاملا برجسته (کوه ها، آب، چمن) بررسی کنید. متریال های زیبا و واقعی در کنار نورپردازی واقع گرایانه به طور ناگهانی احساس ما را برای مدل قرارگرفته در محیط حقیقی افزایش می دهد.

ویژگی های این پلاگین:

 • هماهنگ سازی متریال ها در لحظه:
  Lumion با استفاده از هر یک از بیش از 1000 متریال با کیفیت بالا، آن ها را به مدل Rhino همگام سازی می کند، . همچنان که شما همچنان به ویرایش مدل ادامه می دهید، می توانید متریال را به دلخواه خود ویرایش کنید و سپس آن ویرایش را را برای رندر آینده ذخیره کنید.
 • همگام سازی زنده نقطه دید:
  LiveSync در حال حاضر امکان همگام سازی زنده از نقطه دید را فعال می کند. آن را روشن کنید و بلافاصله دوربین Rhino را تنظیم کنید، و کار خود را ساده تر، سریع تر و لذت بخش تر انجام دهید.
 • Import مدل به صورت خودکار:
  پس از ایجاد اتصال بین راینو و لومیون، LiveSync به طور خودکار مدل Rhino شما را وارد می کند. ادامه کار و اصلاح پروژه خود را حتی پس از فعال کردن LiveSync، و به راحتی فایل را برای رندر میتوانید ذخیره کنید.

دانلود پلاگین Lumion livesync :  

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است. برای ورود و عضویت اینجا کلیک کنید

11 دیدگاه دربارهٔ «Lumion livesync»

  1. نرم افزار لومیون را نیز باید نصب کرده باشید. آن را اجرا کنید و سپس با کلیک روی آیکون این پلاگین، هر تغییراتی که در مدلسازی انجام دهید در لومیون نیز اعمال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید