flamingo-nxt

Flamingo

پلاگین فلامینگو Flamingo:

Next generation rendering technology

پلاگین Flamingo در راینو به شما اجازه می دهد تا به راحتی تصاویر خیره کننده و واقعی از مدل های 3D خود را ایجاد کنید. Flamingo nXt یک راه حل تجسم با کیفیت بالا در Rhino فراهم می کند.

پلاگین Flamingo راینو

.

Esay to use

پلاگین فلامینگو پاسخگو برای همه‌ی طراحان می باشد. شما لازم نیست که یک CG کار حرفه ای باشید تا بتوانید مدل راینو خود را در بهترین حالت ارائه دهید. شما متریال و نور را تنظیم کنید و دکمه رندر را فشار دهید و فلامینگو شبیه سازی را آغاز می کند. بر خلاف سایر موتور های رندر، تنظیمات بسیار کمی برای کار با این پلاگین وجود دارد.

پلاگین Flamingo راینو

Physically-Based

پلاگین فلامیگو نتایج واقعی را با شبیه سازی انتقال کم حجم اطلاعات در مدل شما تولید می کند. نورپردازی غیر مستقیم و همچنین انعکاس و انحراف نور می تواند به راحتی برای رندر تنظیم شود. شبیه سازی نور روز و محیط داخلی، نورپردازی مبتنی بر تصویر HDR، و بسیاری از تکنیک های دیگر، به راحتی با حداقل تنظیمات انجام می شود.

پلاگین Flamingo راینو

Fast

این پلاگین از تکنولوژی پرکاربرد و مدرن بهره می برد تا نتایج را در اسرع وقت تولید کند. تمام پردازنده های هسته به طور خودکار به صورت موازی استفاده می شود. تصاویر به طور مداوم تصفیه شده و در طول زمان تکمیل میشود.

سایر موارد:

ویرایشگر تصویر با پشتیبانی از چند کانال نور
3D Plant Editor
رندر پشتیبانی Farm
کتابخانه های محتوا (گیاهان، متریال، HDRi)
پشتیبانی از مش قبل از متریال دهی
پشتیبانی از مجموعه های بافت 3rd party

.

دانلود پلاگین Flamingo (همراه با لایسنس) :  

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید