TM_400x400

TwinMotion

 نرم افزار Twinmotion یک نرم افزار مصور سازی است که امکان ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی شما را فراهم خواهد کرد. این نرم افزار نتیجه ی یک رابطه بلندت مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین المللی است. Twinmotion امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما را فراهم می کند. تمامی موارد گفته شده در یک محیط سه بعدی تعاملی و به لطف ابزارهای اختصاصی آن انجام خواهد گرفت. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار خلاقیت و احساسات خود را به خوبی ابراز کرده و مصور سازی کنید. در استفاده از Twinmotion شما می توانید بلافاصله پس از شروع ایجاد مدل Twinmotion، فورا از آن تصویر و فیلم تولی کنید.
Twinmotion برای معماری ، ساخت و ساز ، برنامه ریزان شهری و محوطه سازی حرفه ایی بدون توجه به پیچیدگی و اندازه پروژه ها ، تجهیزات آنها ، مهارت های رایانه ایی و یا مدلسازی توسعه یافته است. ساده ترین ، سریع ترین و نوآوارانه ترین ویژوالیزیشن cross-platform و 3D immersion  و راه حلی برای واقعیت مجازی بروی مارکت ها می باشد.
ویژگی های نرم افزار Twinmotion :
  • ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی شما
  • نتیجه ی یک رابطه بلندت مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین المللی
  • امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما
  • تولید فوری تصویر و فیلم از مدل Twinmotion ایجاد شده
  • وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی
  • دارای یک رابط کاربری فوق العاده اسان و شهودی
  • سازگاری با انواع فایل های استاندارد مانند FBX, DWG, DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای راینو و SketchUp و Cinema4D
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • و …

روشنایی و رندر پیشرفته
درست در خارج از خانه ، به لطف سیستم روشنایی و سایه پردازی کاملاً آماده که دارای یک روش جدید نورپردازی جهانی (SSGI) برای صفحه نمایش برای روشنایی غیرمستقیم و تنظیمات اولیه بهتر است ، منظره ای با کیفیت بالاتر برای صحنه های خود خواهید دید که از نزدیک با چراغ های فیزیکی نیز مطابقت دارد.

برای صحنه های بیرونی ، یک خورشید و آسمان جوی مستقر وجود دارد که آسمان واقعی تری را نشان می دهد که مکان ها ، فصول و زمان های مختلف روز را از جمله مناطق غروب خورشید زیبا نشان می دهد.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_1.jpg

فضای جدید و روشنایی حجمی به شما امکان می دهد نورپردازی را از سطوح بزرگی مانند پانل های سقفی یا پنجره ها شبیه سازی کرده و با مه ، غبار ، گرد و غبار یا دود فضای خود را به صحنه اضافه کنید. و عمق ویژگی های زمینه در حال حاضر از جلوی دوربین واقعی برای اثرات سینمایی از نزدیک تقلید می کند. همچنین یک گزینه نوردهی اتوماتیک جدید نیز وجود دارد که می توانید هنگام مشاهده از فضای داخلی به خارج و برعکس ، یک تجربه بهتر را ببینید.

News_Twinmotion2020Blog_Body_Image_10.jpg

در قسمت متریال ها، این نسخه یک متریال جدید X-ray را برای مشاهده اشیاء مسدود شده مانند منافذ و لوله کشی ، یک ماده شیشه ای Frosted ، یک ماده Glow (تابش از SSGI) و امکان اضافه کردن ویدیو به عنوان ماده اضافه می کند.  ایده آل برای شبیه سازی صفحه های تلویزیون و یا آتش سوزی سوسو.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_4jpg.jpg

سیستم گیاهی پیشرفته
این سیستم نه تنها باعث افزایش کیفیت می شود بلکه سیستم گیاهی تویین موشن با شروع مجموعه جدیدی از دارایی های درخت با وضوح بالا از modler 3D آلی Xfrog رویه ، ارتقاء قابل توجهی می یابد. هر درخت که دارای مرتبه بزرگی چند ضلعی بیشتر از آبجکت های قبلی است ، در سه سنین مختلف و چهار فصل می آید. برای تقویت بیشتر واقع گرایانه ، وضوح بافت متریال ها افزایش یافته است. یک سایه بان جدید دو طرفه با پراکندگی زیر سطح وجود دارد که اثر فیلترینگ نور را از طریق برگ ها به تصویر می کشد ، و اثرات باد در سطح برگ شبیه سازی می کند.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_8.jpg

آبجکت های گیاهی دیگر، از جمله همه بوته ها، با دارایی های با کیفیت بالا Quixel Megascans جایگزین شده اند.

تجسم چگونگی توسعه نهال های جدید به مرور زمان برای بسیاری از پروژه های معماری و طراحی منظر بسیار مهم است و در بعضی موارد – مانند برخی از پیشنهادات پروژه بودجه دولتی – الزام آور است. با رشد جدید Twinmotion 2020 که بین سه دوره درخت ارائه شده مخلوط و مقیاس می شود، می توان به راحتی نشان داد که چند سال بعد یک پروژه چگونه به زایمان نگاه می کند ، و بعد از آن همه چیز به بلوغ کامل رسیده است.

 

سایر ویژگی های جدید در این زمینه شامل یک ابزار جدید پراکندگی برای اعمال پوشش گیاهی در هندسه انتخابی ، گزینه های سفارشی سازی بیشتر چمن و پیشرفت در سیستم نقاشی است.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_2.jpg

انسانهای با کیفیت بالاتر
کتابخانه داخلی شخصیت های سه بعدی Twinmotion با مدل های جدید با کیفیت بالا اسکن شده و باعث افزایش اعتبار و محیط صحنه شما می شود. 62 کاراکتر انیمیشن mocap وجود دارد که هر کدام پنج تغییر لباس و 82 کاراکتر آماده نمایش دیگر دارند، بنابراین تنوع بسیار زیادی وجود دارد. همه کاراکترها از طراحی AXYZ که متخصص در تهیه افراد سه بعدی برای arvviz هستند، استخراج شده اند.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_7.jpg

همگام سازی با یک کلیک با Rhino
Twinmotion 2020 نرم افزار Rhino را همچون SketchUp Pro ، Revit ، ARCHICAD و RIKCAD به لیست بسته های پشتیبانی شده توسط Direct Link اضافه کرده است. این امر به شما امکان می دهد تا همزمان با حفظ یک سازمان و سلسله مراتب ، داده های Rhino و Grasshopper خود را در Twinmotion همزمان کنید و به طور خودکار متریال های موجود را با مواد Twinmotion PBR جایگزین کنید.

News_Twinmotion2020_Blog_Body_Image_6.jpg
برای دانلود وارد لینک زیر شوید: (بخاطر تحریم بودن ایران حتما با وی پی ان وارد شوید)
https://www.unrealengine.com/en-US/twinmotion
ابتدا روی Get started Now و سپس در نسخه Twinmotion for education روی Get Now کلیک کنید
در صفحه ابتدا باید ثبت نام کنید و روی sign up کلیک کنید. مراحل ثبت نام و تایید ایمیل را انجام دهید
سپس با اکانت خود وارد شوید و نرم افزار Epic Games Launcher را دانلود کنید.
پس از دانلود، با اکانت خود وارد نرم افزار شوید و در تب Twinmotion روی دانلود کلیک کنید تا دانلود شود. (حجم دانلود حدود 12 گیگابایت)
در همان تب انتهای صفحه میتوانید افزونه Twinmotion برای راینو را دانلود کنید. همچنین افزونه راینو آن در کانال تلگرام ما نیز قابل دانلود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید