طراحی مدرسه جدید

NewSchoolDesigns

کتاب New School Designs

طرح‌های مدارس موجود در این کتاب (ساخت جدید، نوسازی، بازسازی و یا توسعه) بسیار مهم و مرتبط با محیط طبیعی، شهرسازی و زندگی شهری هستند که باعث مأموریت‌ها و مسئولیت‌های جدید و بیشتر در رابطه با طراحی مدرسه می‌شوند. مدارس باید به بخش اصلی زندگی شهری تبدیل شوند. طرح‌های مدارس مدرن کنونی دارای ویژگی‌هایی همچون کنترل کیفیت که همیشه در اولویت اول قرار می‌گیرد و پایداری می‌باشند. همچنین مدارس به‌عنوان مرکزی جدید قابل توجه ساکنان جامعه قرار گرفته است. ما طرح‌هایی از 24 مدرسه را انتخاب کرده‌ایم که توسط معماران و طراحان داخلی جهان ساخته شده‌اند، ازجمله مدارس ابتدایی و متوسطه و مدارس فنی و حرفه‌ای. همراه با این کتاب از این آثار فوق‌العاده لذت خواهید برد.

مدرسه باید برای یک محله طراحی شود و نه فقط برای کودکان آن محله. یک مدرسه خوب از نظر طراحی مدرسه ای است که بتواند نیازهای افراد را از پروسه یادگیری به خوبی پاسخ دهد. بتواند ارتباط خوبی با والدین آن مدرسه داشته باشد و مکان مناسبی برای یادگرفتن برای سنین مختلف باشد. یک مدرسه خوب از نظر طراحی مدرسه، به تکنولوژی خوب چه از نظر سخت افزار و چه از نظر نرم افزار توجه کافی دارد. متریال جدید را میشناسد و از آن به نحو مناسبی استفاده می نماید.

یک مدرسه خوب نباید تکراری باشد. چه از نظر شکل ساختمان و چه از نظر طراحی. خصوصیات بومی را به خوبی شناخته و از آن ها برای بهتر کردن طراحی به خوبی استفاده کند. میراث معنوی منطقه را بشناسد و از آن به عنوان شاخصه های بومی در طراحی خود در فضاهای بسته و باز در مدرسه استفاده کند.

.

سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 146  |  حجم فایل: 20 مگابایت

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.