مجله AD smart – BIM design

adbim

مجله AD – طراحی به روش مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM)

AD smart02 – BIM design

مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) در حال ایجاد تحولی عظیم در طراحی و ساخت و ساز ساختمان است. برای معماران ، BIM این پتانسیل را دارد که ضمن کاهش ریسک در روند طراحی و ساخت ، خلاقیت خود را بهینه کنند ، بنابراین نقش مهمی در فرآیند ساخت ایجاد می کند. این کتاب نشان می دهد که چگونه شرکت های نوآور از فن آوری های BIM برای انتقال طراحی به مرحله ساخت و ساز استفاده می کنند و آنها را در محیط ساخته شده درگیر می کنند.

راینو BIM ساختمان

در حالی که کتابهای اخیر در مورد BIM تمایل به تجزیه و تحلیل مطالعه موردی یا دستورالعمل استفاده از نرم افزار خاص را دارند، BIM Design تحلیل می کند که چگونه طراحی های روزمره توسط جنبه های تولیدی و مشارکتی این ابزارهای جدید شکل می گیرد. استراتژی های BIM به عنوان عملیاتی توصیف می شوند که می توانند طراحی را بهبود بخشند تا کارایی بیشتری داشته باشند. بنابراین این کتاب بر کاربردهای خلاقانه خاص از الگوسازی اطلاعات در سطح عملیاتی، از جمله توسعه خلاق هندسه های پارامتری و طراحی تولیدی، ارزیابی عملکرد محیطی و شبیه سازی و برنامه ریزی عملیات ساخت و ساز تاکید می کند.

راینو BIM ساختمان

این کتاب همچنین شامل کارآیی های عملگراانه BIM مانند بررسی تضاد در سیستم های ساختمان و بررسی هزینه های ساخت است. و با انجام این کار نشان می دهد که چگونه BIM می تواند چنین فعالیتهایی را همزمان پیش ببرد.

در کل ، پروژه ها برای نشان دادن کاربرد خلاقانه BIM در مقیاس های مختلف استفاده می شوند. این مجموعه پروژه هایی را در سراسر دنیا نشان می دهد. از جمله: SHoP Architects and Construction (نیویورک) ، Morphosis (لس آنجلس) ، Populous (لندن) ، GRO Architects (نیویورک) ، Reiser + Umemoto (نیویورک) ، جنسلر (شانگهای) و UNStudio (آمستردام).

نمونه صفحات کتاب:

راینو BIM ساختمان

راینو BIM ساختمان

راینو BIM ساختمان

mitt nettsted.

سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 254  |  حجم فایل: 52 مگابایت

دانلود مجله AD smart02 – BIM design:

این بخش فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است. برای ورود | عضویت اینجا کلیک کنید.